Wszystkie zdjęcia zamieszczone na blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich kopiowanie i wykorzystywanie bez mojej zgody - Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Jeżeli jakieś zdjęcie nie jest moją własnością, jest to wyraźnie zaznaczone w tekście i zostaje podany link do właściciela zdjęcia. Nie kradnij Szanuj pracę innych
Blog > Komentarze do wpisu
Nowe nabytki

Dzisiaj będzie bez zdjęć. Mam rozpoczęte kilka lalek ale każdej czegoś brakuje. Czekoladowowłosa silkstonka ma uszytą nową sukienkę ale nie ma butów, boso nie chce pozować. Pocahontas zmieniła sfilcowane resztki owłosienia na nową fryzurę, ale z kolei nie posiada jeszcze docelowego stroju. Nowy nabytek - Jade z Little mix dostała tymczasowe ubranie, ponieważ dotarła do mnie goła jak święty turecki, za to włosy ma w bardzo dobrym stanie :) Jade kosztowała mnie 5 złotych plus przesyłka. Gratis dostała się do koperty Hay Lin z Witch, firmy Giochi Preziosi, z takim kołtunem na głowie, że zastanawiałam się jak można zrobić takie dredy lalce? A jednak można. Po wyczesaniu dwóch garści witchowego runa i wrzątkowaniu, jej włosy udało się zebrać do kupy i uczesać w dwa warkocze. Przynajmniej ładnie wygląda :) Zdjęcia zrobię jak córka mi pozwoli :D Bardzo jej się "wrózecka" podoba. 

czwartek, 27 października 2016, mamidana
Wszystkie zdjęcia zamieszczone na blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich kopiowanie i wykorzystywanie bez mojej zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Jeżeli jakieś zdjęcie nie jest moją własnością, jest to wyraźnie zaznaczone w tekście i zostaje podany link do właściciela zdjęcia.

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2016/11/03 16:58:57
mam kilka panienek z rodu "witch" -
każda miała strrraszliwe problemy
z włosami - widać ten typ tak ma :/
-
2016/11/22 21:53:19
Niestety, włosy maja słabe, zwłaszcza zmieszane z nitkami błyszczących włosów anielskich :D