Wszystkie zdjęcia zamieszczone na blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich kopiowanie i wykorzystywanie bez mojej zgody - Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Jeżeli jakieś zdjęcie nie jest moją własnością, jest to wyraźnie zaznaczone w tekście i zostaje podany link do właściciela zdjęcia. Nie kradnij Szanuj pracę innych
Blog > Komentarze do wpisu
Dzień spódniczki :D

Co dzień jest jakiś dzień. Dzisiaj po obiedzie fejsBuk poinformował mnie łaskawie, że dzisiaj jest #skirtday :)

No i w sumie to dobrze, wpasował się ten skirtday w mój dzisiejszy post jak znalazł. Albo odwrotnie, dzisiejsze bohaterki postu wpasowały się w skirtday :) Moje świeże, jak poranne bułeczki prosto z piekarni, dziewczyny z szarego pudełka, doczekały się otwarcia w późnych godzinach nocnych.

Fashionistas

Nie wyjmowałam ich wczoraj z pudełek. Muszę powiedzieć, że tak ładnie wyglądały zapakowane w swoje pudełeczka, że aż przeszło mi przez myśl, by je w nich zostawić. Aleeeee niee, nie mogłabym im tego zrobić. Dzisiaj na spokojnie rozpakowałam te wszystkie zabezpieczenia i żyłki. Dziewczyny naprawdę są śliczne :) Dobrze, że nie wszystkie Fashionistki mi się podobają, bo chyba bym się puściła z torbami prosto pod most :) W sumie bardzo ograniczyłam moje chciejstwo, ale grubcie tak mnie urzekły, że jeszcze jakąś ściągnę pod swój dach. Dzisiaj mało zdjęć, niestety córa jak zwykle wyczuła, że fotki się robią, no i po zdjęciach... Teraz w dzień mało kiedy śpi, a nocą to bida z nędzą zrobić zdjęcie. Ale koniec marudzenia, oto moje nju girls in da hałs :D Dziewczyny w sukienkach:

Fashionistas

Fashionistas

Muszę powiedzieć, że odkryłam czym się kieruję w wyborze barbiowatych. A mianowicie, lubię oszczędny makijaż, najbardziej naturalny jaki może być. Żadne tam brokaty bądź też niebieskie, krzykliwe cienie. I szminki żarówiaste, też nie lubię. Nowe dziewczyny wyglądają bardzo naturalnie i takie mi się podobają. Ale nie mówię, że Wam nie mogą się podobać inne dziewczyny, z innym makijażem bądź strojem :) Więcej zdjęć nowinek jak uszyję im nowe ubrania. A propo ubrań, kupiłam dwa oryginalne Mattelowskie zestawy butów Barbie. Jedne niby na grubcię i zwykłą a drugie na mini i wysoką, czy jakoś tak. Miałam nadzieję, że będą pasowały na grubinkę moją ale beret. Przeliczyłam się. Tylko jedne sportowe buciki w kolorze różu pasują... No i co to za zmiana, z białych tenisówek na różowe... Jestem zawiedziona, bo nie mam butów na płaskie stópki. Chyba Kuleczka zostanie skazana na tenisówki. Może coś wymyślę... Jakie buty pasują na płaskodużostope Grubinki?

piątek, 10 marca 2017, mamidana
Wszystkie zdjęcia zamieszczone na blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich kopiowanie i wykorzystywanie bez mojej zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Jeżeli jakieś zdjęcie nie jest moją własnością, jest to wyraźnie zaznaczone w tekście i zostaje podany link do właściciela zdjęcia.

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2017/03/11 11:33:58
uroczy duet! w kwestii obuwia -
niestety - najlepiej pasują buty
z innej okrąglinki, to fakt...
chociaż kilka razy udało mi się
z dobrym skutkiem podmienić
butki z LONG dla PLUS :)))
-
Gość: Dłubaniny lalkowe, *.play-internet.pl
2017/03/13 20:39:20
Piękne panny.jedną też mam-mulatkę.moja ma na imię Ariana-tak nazwał ją mój syn.tylko ciało dostała inne,na życzenie rzeczonego syna.pozdrawiam.
-
2017/03/13 23:06:58
Właśnie to ciało mnie trochę zawiodło. Nie przyglądnęłam się na zdjęciach, że ono jest takie ze skoliozą... Najchętniej dałabym jej grubsze ciałko, tylko nie wiem, które spasuje pod kolor.