Wszystkie zdjęcia zamieszczone na blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich kopiowanie i wykorzystywanie bez mojej zgody - Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Jeżeli jakieś zdjęcie nie jest moją własnością, jest to wyraźnie zaznaczone w tekście i zostaje podany link do właściciela zdjęcia. Nie kradnij Szanuj pracę innych
Blog > Komentarze do wpisu
Mam Blythe :)

Tak tak, mam Blythe, ale LPS :P W sumie zaspokoiła na jakiś czas moje chciejstwo tej większej "prawdziwej" Blythe. Ta taka mała okruszynka bardzo mi się spodobała. Za to na dużą nie jestem w stanie sobie teraz pozwolić. Wydać kilkaset złotych na lalkę, niestety, innym razem. W sumie i tej maleńkiej bym nie miała, gdyby nie czysty przypadek. Codziennie przeglądam oferty lalkowe na Allegro ale figurki tylko czasami. Nie miałam w planach zakupowych Laleczki LPS. Ale jak ujrzałam ten słodziaszczy pyszczek, pomyślałam, że te 10 zł mogę wydać. Ale się zdziwiłam jak listonosz przyniósł wielką płaską kopertę. Aż spytałam, czy na pewno to moja paczka. Po otwarciu wyskoczyło mi na rękę takie maleństwo, że szok :) Nazwałam maleństwo Dorotka :D Proszę, oto ona:

No, rusz się i uwolnij mnie z tego worka! - zawołało maleństwo ze środka woreczka.

Dorotka

Mam na imię Dorotka i zostanę z Tobą na zawsze :) powiedziała odrobinka siedząc na mojej dłoni i uśmiechnęła się troszeczkę.

Dorotka

Jestem malutka ale bardzo rezolutna. Wiem, że tutaj będzie mi dobrze. Nie mam ubranek ani bucików na zmianę. Może jutro coś mi uszyjesz? Uszyję, uszyję :) Jeszcze nie wiem jak, ale postaram się coś zrobić w tym kierunku. 

Teraz tylko pozostało mi opanować chciejstwo towarzystwa dla Dorotki, bo takie chciejstwo zaczyna we mnie już kiełkować. Pożyjemy, zobaczymy :) 


piątek, 17 marca 2017, mamidana
Wszystkie zdjęcia zamieszczone na blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich kopiowanie i wykorzystywanie bez mojej zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Jeżeli jakieś zdjęcie nie jest moją własnością, jest to wyraźnie zaznaczone w tekście i zostaje podany link do właściciela zdjęcia.

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2017/03/18 01:26:23
Jaki słodziak :D ma przepiękne oczka i takie trochę łobuzerskie :)
-
2017/03/18 12:37:47
marshmadolls właśnie te oczka mnie tak zbajerowały, że musiałam ją kupić. Dorotka taka inna jest niż reszta Blajtek :)
-
Gość: , *.centertel.pl
2017/03/19 01:54:22
Te maleństwa są prześliczne !!! :) Nowa wersja to już nie to ....
-
Gość: Katarzyna Zbieraczka Dziwaczka, *.centertel.pl
2017/03/19 01:55:58
Zapomniałam wpisać "autora" . Komentarz powyżej jest mój :)