Wszystkie zdjęcia zamieszczone na blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich kopiowanie i wykorzystywanie bez mojej zgody - Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Jeżeli jakieś zdjęcie nie jest moją własnością, jest to wyraźnie zaznaczone w tekście i zostaje podany link do właściciela zdjęcia. Nie kradnij Szanuj pracę innych
Tagi
piątek, 23 grudnia 2016
Wesołych Świąt :)

Dzisiaj będzie lalkowo inaczej :) Laleczki są uszyte przeze mnie dla mojej córeczki. Lalusie filcowe- rodzina święta, pasterze i trzej królowie wraz z Janiołkiem. Wzorowałam się szopką z tego bloga: moje hobby , przy czym trochę zmieniłam figurki, by lepiej same stały. Moje mają okrągłe spody i są wypełnione suchym ryżem :) Córeczka układa je w szopce i przestawia. Bardzo jej się podobają. Mąż zaszalał i dorobił w szopce oświetlenie. Niestety robiłam zdjęcia przed jego pracą, więc nie ma światełka na zdjęciach. Tadam, oto ona, Szopka Podchoinkowa mojej córusi:

szopka

rodzina swieta

trzej krolowie

janiol

Trochę szycia, trochę klejenia a radość dziecka bezcenna :)

sobota, 10 grudnia 2016
Wycieczka do lasu

Dzisiaj będą fotki plenerowe. W ubiegłą niedzielę była piękna pogoda, co prawda zimno jak fiks ale była ze mną gorąca dziewczyna :) Sam widok jej płomiennej, słonecznej czupryny rozgrzewał z daleka. Zdjęcia mi się udały, jestem zadowolona. A teraz taka mała zagadka: Kim jest moja modelka? Kto zgadnie? Zdjęcie jej poprzedniego wcielenia dodam w następnej notce :) A teraz, przedstawiam moją dziewczynę , która w końcu doczekała się wyjścia z ukrycia na świat. Oto Złotowłosa na spacerze:

złotowłosa

złotowłosa

złotowłosa

złotowłosa

złotowłosa

złotowłosa

złotowłosa

złotowłosa

złotowłosa