Wszystkie zdjęcia zamieszczone na blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich kopiowanie i wykorzystywanie bez mojej zgody - Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Jeżeli jakieś zdjęcie nie jest moją własnością, jest to wyraźnie zaznaczone w tekście i zostaje podany link do właściciela zdjęcia. Nie kradnij Szanuj pracę innych
Tagi
środa, 20 stycznia 2010

Kota Laurana - nie moja ;)

Kota nie moja ;P Do zdjęcia pozuje Laurana.

Nasza sunia nr 1

A na tym zdjęciu nasza Seikunia w sepii :) w oryginale jest waniliowo-czekoladowa :)

piątek, 15 stycznia 2010

A tu prezentuję dwie z moich prac;

metryczka dla Filipka:

Obrazek powyżej był chyba pierwszym od wielu lat, jaki wykonałam haftem krzyżykowym wg wzoru z internetu, niestety nie pamiętam skąd odrysowanym. Zaczęłam od czegoś prostego ale jestem zadowolona, przynajmniej ładnie wyszło i prezent sie podobał :) A poniżej jest etui na telefon, które zrobiłam w zeszłym roku dla mojej mamy. Wzór jest mój własny :) Właściwie rysowałam wg zdjęcia i na hafcie jest dokładnie nasz Lotek a nie jakiś inny papug :) Etui już trochę zmęczone bo w ciągłym użytku :)

lotek babci

tu dodaję rysunek- wzór:

To tyle na dzisiaj, jak dla mnie to i tak dużo, bo jeszcze nie bardzo wiem gdzie, co i jak :) No i muszę pozmniejszać wszystkie zdjęcia a za chwilkę mam gości i chyba się nie wyrobię.


Dzień dobry

No i zaczynam :) Jestem mamidana. Od kilku dni mam 31 lat. Mam 2 dzieci, 2 psy, 5 ryb i ślimaka, no i męża też posiadam. To tak na początek. Mam już jednego bloga od kilku lat ale ten ma być przede wszystkim o moim hobby, którym jest wszystko co mam ochotę robić i robię. Tak więc, będę tu sobie pisała i mam nadzieję, że komuś się ten blog spodoba, i że będzie mnie odwiedzała chociaż jedna osoba :) Motywacją do założenia tego bloga była również chęć zapytania lub skomentowania innych blogów ale nie było to możliwe bez założenia sobie tutaj konta. A więc jestem i piszę :)

Tagi: Jestem
18:01, mamidana , życie
Link Dodaj komentarz »
1 ... 21 , 22 , 23 , 24