Wszystkie zdjęcia zamieszczone na blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich kopiowanie i wykorzystywanie bez mojej zgody - Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Jeżeli jakieś zdjęcie nie jest moją własnością, jest to wyraźnie zaznaczone w tekście i zostaje podany link do właściciela zdjęcia. Nie kradnij Szanuj pracę innych
Tagi

Wpisy z tagiem: fashionistas

piątek, 10 marca 2017
Dzień spódniczki :D

Co dzień jest jakiś dzień. Dzisiaj po obiedzie fejsBuk poinformował mnie łaskawie, że dzisiaj jest #skirtday :)

No i w sumie to dobrze, wpasował się ten skirtday w mój dzisiejszy post jak znalazł. Albo odwrotnie, dzisiejsze bohaterki postu wpasowały się w skirtday :) Moje świeże, jak poranne bułeczki prosto z piekarni, dziewczyny z szarego pudełka, doczekały się otwarcia w późnych godzinach nocnych.

Fashionistas

Nie wyjmowałam ich wczoraj z pudełek. Muszę powiedzieć, że tak ładnie wyglądały zapakowane w swoje pudełeczka, że aż przeszło mi przez myśl, by je w nich zostawić. Aleeeee niee, nie mogłabym im tego zrobić. Dzisiaj na spokojnie rozpakowałam te wszystkie zabezpieczenia i żyłki. Dziewczyny naprawdę są śliczne :) Dobrze, że nie wszystkie Fashionistki mi się podobają, bo chyba bym się puściła z torbami prosto pod most :) W sumie bardzo ograniczyłam moje chciejstwo, ale grubcie tak mnie urzekły, że jeszcze jakąś ściągnę pod swój dach. Dzisiaj mało zdjęć, niestety córa jak zwykle wyczuła, że fotki się robią, no i po zdjęciach... Teraz w dzień mało kiedy śpi, a nocą to bida z nędzą zrobić zdjęcie. Ale koniec marudzenia, oto moje nju girls in da hałs :D Dziewczyny w sukienkach:

Fashionistas

Fashionistas

Muszę powiedzieć, że odkryłam czym się kieruję w wyborze barbiowatych. A mianowicie, lubię oszczędny makijaż, najbardziej naturalny jaki może być. Żadne tam brokaty bądź też niebieskie, krzykliwe cienie. I szminki żarówiaste, też nie lubię. Nowe dziewczyny wyglądają bardzo naturalnie i takie mi się podobają. Ale nie mówię, że Wam nie mogą się podobać inne dziewczyny, z innym makijażem bądź strojem :) Więcej zdjęć nowinek jak uszyję im nowe ubrania. A propo ubrań, kupiłam dwa oryginalne Mattelowskie zestawy butów Barbie. Jedne niby na grubcię i zwykłą a drugie na mini i wysoką, czy jakoś tak. Miałam nadzieję, że będą pasowały na grubinkę moją ale beret. Przeliczyłam się. Tylko jedne sportowe buciki w kolorze różu pasują... No i co to za zmiana, z białych tenisówek na różowe... Jestem zawiedziona, bo nie mam butów na płaskie stópki. Chyba Kuleczka zostanie skazana na tenisówki. Może coś wymyślę... Jakie buty pasują na płaskodużostope Grubinki?