Wszystkie zdjęcia zamieszczone na blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich kopiowanie i wykorzystywanie bez mojej zgody - Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Jeżeli jakieś zdjęcie nie jest moją własnością, jest to wyraźnie zaznaczone w tekście i zostaje podany link do właściciela zdjęcia. Nie kradnij Szanuj pracę innych
Tagi

Wpisy z tagiem: Black

piątek, 10 marca 2017
Dzień spódniczki :D

Co dzień jest jakiś dzień. Dzisiaj po obiedzie fejsBuk poinformował mnie łaskawie, że dzisiaj jest #skirtday :)

No i w sumie to dobrze, wpasował się ten skirtday w mój dzisiejszy post jak znalazł. Albo odwrotnie, dzisiejsze bohaterki postu wpasowały się w skirtday :) Moje świeże, jak poranne bułeczki prosto z piekarni, dziewczyny z szarego pudełka, doczekały się otwarcia w późnych godzinach nocnych.

Fashionistas

Nie wyjmowałam ich wczoraj z pudełek. Muszę powiedzieć, że tak ładnie wyglądały zapakowane w swoje pudełeczka, że aż przeszło mi przez myśl, by je w nich zostawić. Aleeeee niee, nie mogłabym im tego zrobić. Dzisiaj na spokojnie rozpakowałam te wszystkie zabezpieczenia i żyłki. Dziewczyny naprawdę są śliczne :) Dobrze, że nie wszystkie Fashionistki mi się podobają, bo chyba bym się puściła z torbami prosto pod most :) W sumie bardzo ograniczyłam moje chciejstwo, ale grubcie tak mnie urzekły, że jeszcze jakąś ściągnę pod swój dach. Dzisiaj mało zdjęć, niestety córa jak zwykle wyczuła, że fotki się robią, no i po zdjęciach... Teraz w dzień mało kiedy śpi, a nocą to bida z nędzą zrobić zdjęcie. Ale koniec marudzenia, oto moje nju girls in da hałs :D Dziewczyny w sukienkach:

Fashionistas

Fashionistas

Muszę powiedzieć, że odkryłam czym się kieruję w wyborze barbiowatych. A mianowicie, lubię oszczędny makijaż, najbardziej naturalny jaki może być. Żadne tam brokaty bądź też niebieskie, krzykliwe cienie. I szminki żarówiaste, też nie lubię. Nowe dziewczyny wyglądają bardzo naturalnie i takie mi się podobają. Ale nie mówię, że Wam nie mogą się podobać inne dziewczyny, z innym makijażem bądź strojem :) Więcej zdjęć nowinek jak uszyję im nowe ubrania. A propo ubrań, kupiłam dwa oryginalne Mattelowskie zestawy butów Barbie. Jedne niby na grubcię i zwykłą a drugie na mini i wysoką, czy jakoś tak. Miałam nadzieję, że będą pasowały na grubinkę moją ale beret. Przeliczyłam się. Tylko jedne sportowe buciki w kolorze różu pasują... No i co to za zmiana, z białych tenisówek na różowe... Jestem zawiedziona, bo nie mam butów na płaskie stópki. Chyba Kuleczka zostanie skazana na tenisówki. Może coś wymyślę... Jakie buty pasują na płaskodużostope Grubinki?

czwartek, 07 lipca 2016
Leigh-Anne

Dzisiaj zdjęcia Leigh-Anne. Dotarła do mnie w pudełku, nie otwieranym ale za to brudnym, pogniecionym i klejącym.

leigh-Anne doll

leigh-Anne doll

Jako, że musiałam ją szybko obejrzeć, to wyjęłam ją z pudełka. Oto ona, "na ściance":

leigh-Anne doll

i na ścianie :)

leigh-Anne doll

leigh-Anne doll

Lalka ma ograniczone ruchy, nie zgina rąk i nóg. Posiada w ramionach i biodrach stawy kulkowe. Stopy duże, nie do szpilek i nie całkiem płaskie, jej buty są na koturnie. Ma ładne ubranko, było pozszywane delikatnie ze sobą. 

leigh-Anne doll

Tu porównanie i inną moją czarnulką, nawet fryzury mają takie same. Widać, że Leigh-anne jest ciut niższa, ma krótsze nogi, mniej zarysowane ciało, nie ma pośladków na przykład :)

leigh-Anne doll

leigh-Anne doll

Lalki obie wyprodukowane w Chinach. Leigh-Anne naprawdę jest masywna, ciężka, taka lala nie do zdarcia :) Tu plecki Leigh-Anne:

leigh-Anne doll

A tu plecki Barbie:

barbie czarna

A na koniec portrety moich dziewczyn: 

leigh-Anne doll

barbie czarna

Śliczne :) Sztywne ale śliczne :D Do dziś nie wiem dokładnie, jak nazywa się moja czarnoskóra barbie, znajdowałam podobne ale z takim kolorem makijażu nie znalazłam. Może ktoś wie? Nie wiem, czy strój oryginalny, ale pasuje jej bardzo.

Edit: Barbie oryginalnie miała proste włosy, loki zrobiłam jej ja :)

piątek, 29 maja 2015
Wielkie oczekiwanie

Przedstawię wam moje stadko lalkowe. Pierwsza przybyła do mnie Lea, jest u mnie już ponad 10 lat. Lea, Barbie

Reszta stadka przybyła do mnie w tym roku, czyli całkiem niedawno. Ale po kolei, moja druga ulubiona dziewczyna:

Barbie, czarnoskóra

barbie, czarna

A następnie dwie koleżanki, które przybyły razem:

barbie, blond,

 

ruda, red hair, barbie

A potem zakupiłam dwie damy, elegantki z dawnych lat. 

barbie, ponytail, czekoladowe włosy

Oczekuje na zmianę ubrań.

Oraz ostatnia, redhead Ponytail, w rudym blondzie:

red head, barbie, ponytail

 A teraz oczekujemy na innego gościa. Być może już dzisiaj dołączy do nas Tangkou Doll Fairy.

Tangkou doll fairy

Wszystkie czekają z niecierpliwością na nowego gościa.

barbie, stadko