Wszystkie zdjęcia zamieszczone na blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich kopiowanie i wykorzystywanie bez mojej zgody - Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Jeżeli jakieś zdjęcie nie jest moją własnością, jest to wyraźnie zaznaczone w tekście i zostaje podany link do właściciela zdjęcia. Nie kradnij Szanuj pracę innych
Tagi

Wpisy z tagiem: kurki

niedziela, 05 grudnia 2010
Świnki, słoniki i inne rękawiczki :)

Ehhh czuję jakieś zmęczenie materiału czy coś, bo święta niby tuż tuż, a u mnie zero weny twórczej w tym kierunku. Nawet choinki nie mam kupionej. W zeszłym roku mieliśmy żywą, w donicy ale to była masakra. Dbałam o nią jak umiałam, chciałam ją wysadzić na wiosnę do ogrodu ale to tałatajstwo zsypało mi wszystkie igły w wykładzinę i do tej pory zdarza się komuś z rodziny nadepnąć na taki kolec zasuszony w dywanie. Brrr, nic miłego. Czyli dzisiaj na pewno nie będzie żadnych aniołków ani bombek ani nawet kartek świątecznych. Nic wogóle i kropka. W temacie zimy zrobiłam tylko półtora pary rękawiczek, i na dodatek jakies niefortunne mi wyszły. Bo jak pasują palce na większego to rękawiczka za krótka, a z kolei z małym odwrotnie, długość dobra a palce za długie. Jako, że starszy powiedział, iż rękawiczki są sztywne i on nie chce, to pozostało mi tylko skrócić palce i mały będzie miał za to dwie pary. Bo drugie robię konkretnie dla młodszego i mam juz jedną skończoną a drugą w fazie połowy ściagacza. A oto moje pierwsze w życiu rękawiczki trzy razy poprawiane i na tym nie koniec:

rękawiczki

kolory takie dziwne ale to były rękawiczki na próbę i robiłam z tego co miałam pod ręką :)

rękawiczki1


Nawet wyczaiłam jak zrobić żeby nie było dużej dziurki miedzy palcami :D Jestem debest :) A ta kolorowa to jest dla młodszego i czeka na drugą, jeszcze nie zrobioną, tym zajmę się jutro w pracy.

rękawiczki2

A poza rękawiczkowaniem robiłam jeszcze takie różne maleństwa, tyle że wcześniej.

kurki trzy

wzory moje własne - wymyślone z nudów w pracy :) Powyżej jak widać kurki, niżej słoniki:

słonik

słonik1

i świnki:

świnka

świnka1

 

a tyle kwadratów mam zrobionych na koc, i na razie to koniec, to jest taki przerywnik pomiędzy.

kwadraty

i zaraz wracam bo w kwestii świnek to nie moje ostatnie słowo, zobaczycie to w następnej notce.