Wszystkie zdjęcia zamieszczone na blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich kopiowanie i wykorzystywanie bez mojej zgody - Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Jeżeli jakieś zdjęcie nie jest moją własnością, jest to wyraźnie zaznaczone w tekście i zostaje podany link do właściciela zdjęcia. Nie kradnij Szanuj pracę innych
Tagi

Wpisy z tagiem: przyprawy

niedziela, 19 września 2010
Pojemniczki na przyprawy

Wczoraj przeraźliwie bolała mnie głowa, nie wiem, może jakieś ciśnienie niedobre. Myślałam, że zejde z tego świata jak mi jakaś żyłka w głowie strzeli. Nawet tabletki nie mogły mi pomóc. Za to miałam na głowie troje antychrystów, którzy nie panimaju co to jest ból głowy. Trudno, było-minęło. A teraz z innej beczki. Dzisiaj w niemocy twórczej wyprodukowałam kapelusiki na przyprawy. Tak wyglądają razem, na razie skromnie bo tylko tyle słoiczków miałam:

przyprawy1

Tak wyglądają pojedynczo:

przyprawy2

przyprawy3

przyprawy4

przyprawy5

przyprawy6

przyprawy7

przyprawy8

przyprawy9

Kanwa dla niedowidzących, jak u Babci Vilemoo :) kolory wg własnego widzimisię. Przyklejałam taśmą dwustronną i nie wiem jak długo będzie się wszystko trzymać do kupy :D No, to tyle. Żeby nie było, że nic nie robię. U was codziennie nowe dzieła sztuki podziwiam ;)