Wszystkie zdjęcia zamieszczone na blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich kopiowanie i wykorzystywanie bez mojej zgody - Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Jeżeli jakieś zdjęcie nie jest moją własnością, jest to wyraźnie zaznaczone w tekście i zostaje podany link do właściciela zdjęcia. Nie kradnij Szanuj pracę innych
Tagi

Wpisy z tagiem: misie

poniedziałek, 15 października 2012
mały

Witam ponownie po dłuuugich wakacjach :) w związku z brakiem weny nic nie dodawałam na blogu, chociaż od czasu do czasu zaglądam i tu i do was także. Starałam się być na bieżąco z wydarzeniami :) Stworzyłam w międzyczasie kilkanaście różnych tworów, ale jak zwykle część poszła w świat bez stosownej dokumentacji. Niestety w krzyżykach nic nie zrobiłam, posucha jakaś mnie dopadła i w ogóle nie mam w tym kierunku żadnych chęci, chociaż chęci to by nawet były ale jakoś się nie mogłam do kupy zebrać. Tak ogólnie tylko i poglądowo:

prezent dla mojej teściowej, zawieszka na okno zapakowana w słoiczek z pszczołą:

dla teściowej

drutkowo - szaliki i opaski na zamówienie, niestety nie mam wszystkich na zdjęciu:

opaski i szaliki

i różne maskotki oraz etui na telefon:

różne twory, misie

misie miały być na sprzedaż ale jednak wolę je komuś dać od siebie niż sprzedać za 10 zł :/ Idę poczytać co u was :) Pozdrawiam tych wytrwałych, którzy czasem tu z nadzieją zaglądają w poszukiwaniu nowości :)