Wszystkie zdjęcia zamieszczone na blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich kopiowanie i wykorzystywanie bez mojej zgody - Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Jeżeli jakieś zdjęcie nie jest moją własnością, jest to wyraźnie zaznaczone w tekście i zostaje podany link do właściciela zdjęcia. Nie kradnij Szanuj pracę innych
Tagi

Wpisy z tagiem: hand made

wtorek, 14 lipca 2015
Szyje się: Kigurumi

Zacznę od tego, że zwiększam rozmiar czcionki, trochę jestem już ślepawa na te malutkie literki. Kilka dni temu wpadłam na fajnego bloga "Księżna Siermiężna" na którym zobaczyłam Kigurumi :D Wcześniej nawet nie wiedziałam co to jest. A mianowicie jest to coś jakby śmieszna piżama :) Jako, że Rózi bardzo się taka piżama spodobała, kazała mi sobie szybko taką uszyć. Tak więc, korzystając z bardzo łatwego opisu, wzięłyśmy się za robotę i oto jest. W oryginale pani polecała polar do szycia, ale ja nie miałam polaru, za to mam sporo ubranek po mojej córci, w różne słodkie wzorki, więc wykorzystałam to co było pod ręką. Efekty mi się podobają i Rózi też.

Tadam:

kigurumi

Przy okazji nie musiałam wszywać zamka, którego nie miałam pod ręką. A do sklepu nie chciało mi się specjalnie iść :)

kigurumi

Uszka to nasza inwencja tfórcza własna. Prawie wszystkie kigurumi na googlach to były zwierzątka, więc siłą rzeczy dorobiliśmy słuchy zajęcze :)

kigurumi

Rózia jest sweet :* Coraz bardziej ją lubię. A tak wygląda ze zdjętym kapturkiem.

kigurumi

Ubranko uszyte ręcznie w trakcie drzemki córci, niestety maszyna do szycia w tym czasie odpada. A jak córcia nie śpi to odpada szycie, niestety.

kigurumi

Rózia: Łał, super piżama! Teraz będę miała kolorowe sny :) Mama wie jak mi sprawić radość.