Wszystkie zdjęcia zamieszczone na blogu są mojego autorstwa i nie zgadzam się na ich kopiowanie i wykorzystywanie bez mojej zgody - Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Jeżeli jakieś zdjęcie nie jest moją własnością, jest to wyraźnie zaznaczone w tekście i zostaje podany link do właściciela zdjęcia. Nie kradnij Szanuj pracę innych
Tagi

Wpisy z tagiem: ubranko dla lalki

piątek, 16 września 2016
Laguna

Dzisiaj garstka zdjęć Laguny. W nowym stroju i czasem bez. Niestety czapeczka tylko do zdjęć. Musiałam "odklejać" włosy Laguny, bo po letnich upałach na jej włosy wypełzł z czeluści jej głowy klejoglut masakryczny. Jeśli waszym lalkom również ta choroba doskwiera, polecam tutorial Beaty Pariflory z blogu pariflora.blogspot.com :) Jedyna moja modyfikacja to proszek - Sofin global - do prania firan i zamiast płynu do płukania- odżywka z Garnier Fructis,wzmacniajaca do włosów bardzo zniszczonych, Goodbye Damage. Z prostej przyczyny, to miałam w domu :D Ale podziałało pięknie, tak więc POLECAM :) A tu zdjęcia mojej jeszcze nie odświeżonej dziewczyny, jak widać gorąco było :) Strój typowo wakacyjny. Nie szkodzi, że już prawie jesień. 

Laguna

Laguna

Laguna

Laguna

Laguna

Na czarno-białych zdjęciach też ślicznie wygląda.

Laguna

Troszkę lalczynej golizny, kto nie chce oglądać niech zakryje oczyska :D

Laguna

Laguna

Laguna

Laguna

Laguna

Laguna -Widmo :)

Laguna

No i tyle na tę chwilę. Jak tylko znajdę chwilę, postaram się nadrobić zaległości. Przez miesiąc laptop był w naprawie i trochę mi się nazbierało :)piątek, 25 września 2015
Ognisko :)

Dzisiaj Róża pokaże, czym zajmowała się w jeden z ostatnich dni letnich :) Było trochę chłodnawo, postanowiła więc rozpalić sobie ognisko i upiec kilka słodkich jabłuszek.

Tangkou doll fairy

Tangkou doll fairy

Tangkou doll fairy

Na ognisko ubrała się w wygodną bluzeczkę w paski i dżinsowe ogrodniczki. Na nóżkach różowe wysokie trampeczki :) Jak widać, ognisko było udane. Jabłuszek miała pełen kosz. Było co piec zamiast kiełbasek, których zapomniała zabrać z domu :)


sobota, 29 sierpnia 2015
Róża na kremowo-różowo :)

kremowo-różowo, tangkou doll

kremowo-różowo, tangkou doll

kremowo-różowo, tangkou doll

Róża w zrobionym przeze mnie zestawie wiosennym :) Sesje na świeżym powietrzu wciąż przed nami. Niestety córcia nie dała by mi ułożyć jakiejkolwiek pozy, poza jedną: z lalusią w rączce :) To by raczej nie był dobry pomysł :D Szyją się już za to nowe ubranka :) Mamy też nową lokatorkę w witrynie, ale to już innym razem, ponieważ nie zrobiłam jej jeszcze zdjęć :)